סופט קופי הוקמה תחת הקונספט היחודי של סריקת מסמכים בבית הלקוח.
לקונספט זה מס' יתרונות בולטים, בין היתר:

סריקה בטחון שדה – החומר לא יוצא ממשרדי החברה הנסרקת.
 נגישות – בעת ביצוע העבודה ניתן לשלוף מסמכים רצויים ואין פגיעה בתהליך העבודה השוטף.
סריקה ביטוחית – עצם הוצאת המסמכים משערי החברה מסכנת אותם (הכיסוי הביטוחי לא יכסה על האובדן הפיזי) דבר שיכול להימנע מעצם השירות בבית הלקוח.

סופט קופי מספקת פתרונות ושירותי סריקה מתקדמים במגוון תחומים ולמס' רב של חברות מובילות במשק, ביניהן: טבע, קומברס, אל על, ידיעות אחרונות, אוסם, רד בינת, אמדוקס, בנק הפועלים, אחים עופר, משרדי עו"ד, בתי חולים, חברות היי-טק ועוד.
סופט קופי מספקת שירותי סריקה גם מחוץ לגבולות המדינה לחברות זרות ולחברות ישראליות המעוניינות לבצע סריקה של מסמכים באמצעות מפעילי סורקים בעלי סיווג בטחוני. גם הפרוייקטים לסריקת המסמכים והטמעתם בנציגויות החברות הזרות בארה"ב ובאירופה מבוצעים בבית הלקוח.
כמו כן, סופט קופי משמשת כנציגתה הבלעדית במזרח התיכון של חברת אלמה לייזר הנסחרת בנסדאק.

סריקת מסמכים סופט קופי מחזיקה בתו אמון הציבור, המחייב שמירה על סטנדרטים מחמירים של איכות ושירות.

 
סריקת מסמכים סופט קופי משתייכת לארגונים הירוקים מעצם אופי שירות הסריקה. תהליך הסריקה והשימוש ברכיב דיגיטלי מייתר את הצורך בשימוש בניירת.

בין לקוחותינו
   
  פרופיל חברה
   

 לפרטים נוספים ניתן לבקר באתר החברה בכתובת: www.softcopy.co.il 
SoftDoc הינה תוכנת ניהול המסמכים והידע המובילה והותיקה בישראל.
באמצעות תוכנת Doc it, ניתן לנהל ארכיון מסמכים וידע לכלל המסמכים והמידע המצוי בארגון.

 
SoftDoc פועלת בסיבת עבודה WEBית המאפשרת לגשת אל המסמכים בצורה אינטראנטית (פורטל ארגוני) או אינטרנטית (מכל עמדת מחשב עם גישה לרשת האינטרנט).
המערכת מאובטחת ועומדת בתקנים בינלאומיים מחמירים, כך שהמידע המצוי בה מתאפשר בהתאם להגדרת ההרשאות הניתנת על ידי מנהל הרשת.
SoftDoc פותחה תחת הקונספט של Paper Less Office מתוך מטרה לנהל את הארגון בצורה יעילה וירוקה.

Scan&Doc it הינה תוכנת סריקת המסמכים המובילה והותיקה בישראל.
באמצעות התוכנה, ניתן לבצע סריקה מהירה של כל סוגי המסמכים השונים, לתייג ולשמור אוטומטית לתוך מערכת ניהול המסמכים של Doc it ואף להתממשק למערכת ה ERP הקיימת בארגון (כדוגמת: פריוריטי, SAP וכיו"ב), כך שלצד כל רשומה במערכת יופיע הקובץ שנסרק (כ-attachment )  

   
  פרופיל חברה
   
לפרטים נוספים ניתן לבקר באתר החברה בכתובת: www.softdoc.co.il

 
אלבום בקליק מובילה את מהפיכת האלבום הדיגיטלי הביתי באמצעות שירותי סריקה, שיפור ושיפוץ תמונות, עיצוב מצגות לאירועים, הפקת אלבומים דיגיטליים, בניית אתרי הנצחה ומוצרי תיעוד נוספים.

אלבום בקליק מספקת פתרון כולל לדבר היקר לנו מכל – סיפור חיינו.
הזכרונות שלנו, התחושות שלא ניתן לתאר מזמנים שונים ומתקופות שונות. סריקת התמונות הישנות לאלבום דיגיטלי מאפשרת לנו לשמור עליהן מבלאי טבעי ומנזקי טבע, להפיץ אותן לבני משפחה ולמכרים, לשלב אותם באירועים משפחתיים, להעניק אותן כמתנה, לשמור אותן כהנצחה בשילוב עם סיפור חיים ועוד.

כמה כיף לצפות ביחד עם יקירנו ולהיזכר בדברים, להעלות זיכרונות, לחזור לאותן התחושות שחשנו לפני שנים, לחזור אחורה בזמן – בלחיצת כפתור!
   
  לצפיה מוגדלת
   

לפרטים נוספים ניתן לבקר באתר החברה בכתובת: www.albumbclick.co.il

 
אלבומי מוביל את מהפיכת האלבום הדיגיטלי בקונספט הייחודי של סריקת ציורים ויצירות.
זכרונות הילדות נרקמים במרוצת השנים החל מהגיל הצעיר. החוויות השונות מהגן, קבלת שבת, יום ההולדת הנחגג עם ילדי הגן, המחברת הראשונה של כיתה א' ועוד...
לנו באלבומי יש פתרון פשוט ונוח. אנו נסייע לך לשמור את כל הזכרונות היקרים לך ולילדך!
במקום לאגור בארון או במחסן את היצירות והציורים מהתקופות השונות שיעלו אבק, שלא כולם יזכו לראות ושעלולים להתבלות עד שהילד מגיע לגיל בגרות אנו נדאג לבצע סריקה איכותית של החומר כל שיוכל להמחיש את זכרונות הילדות.

אלבומי מזמין אתכם להצטרף לקהל לקוחותינו המרוצים, שנהנים מדפדוף דיגיטלי באלבום הציורים של ילדיהם הקטנים.
מוצרינו יאפשרו לכם לשמר בצורה הטובה ביותר את זכרונות הילדות - את ציוריהם, עבודותיהם הנבחרות והתמונות מהגילאים והאירועים השונים כמובן.
על לקוחותינו נמנות גננות מקצועיות המעוניינות ליצור לקראת סוף שנה מזכרת יפה לילדי הגן והוריהם, הורים גאים הרוצים לשמר את מיטב עבודות הילדים לקראת אירועים גדולים בעתיד חייהם.
אלבומי ישמור עבורך את כל ציוני הדרך של ילדך במהלך השנה! הציור הראשון של ראש השנה, השקדייה הפורחת בט"ו בשבט, יום ההולדת בגן הילדים – הכול ערוך ושמור באלבום דיגיטלי אישי במיוחד עבורך ועבור הילד שיגדל!
התהליך פשוט, כל שעליך לעשות הוא לאסוף את הציורים, התמונות מהאירועים המיוחדים ואנו נסרוק אותם וניצור עבורך אלבום דיגיטאלי אישי ,בו תוכל להשתמש לאירועים המשפחתיים או להפיץ לבני משפחתך!

כמה כיף לצפות ביחד עם יקירנו ולהיזכר בדברים, להעלות זיכרונות, לחזור לאותן התחושות שחשנו לפני שנים,
לחזור אחורה בזמן – בלחיצת כפתור!

   
  לצפיה מוגדלת
   
לפרטים נוספים ניתן לבקר באתר החברה בכתובת: www.albumi.co.il
 
 
כל הזכויות שמורות לאשת גרופ